Головна сторінка > Корм для собак > Довідник > Франк Вебер: він та Отті підтримують Green Petfood

 

Франк Вебер: він та Отті підтримують Green Petfood

Ви напевно знаєте Франка Вебера, як рятівника тварин з телевізійної передачі VOX «Hundkatzemaus». Крім того, він керує з великим серцем і душею притулком для тварин Гамбургер Францискус. І він - великий фанат Green Petfood!

Позитивний досвід з VeggieDog grainfree

Франк Вебер з його собакою Отті У 2015 Франк Вебер взяв до себе гібридного бульдога Оттмара, якого звали Отті, якого раніше врятували з іспанської станції, де вбивають собак. Коли Отті знайшов свій новий дім в притулку, він страждав від сильної харчової алергії. Для нього був характерним сильний свербіж, запалені вуха і лапи та постійно повна анальна залоза. Крім того, Отті був досить агресивний. Франк Вебер сам критикує ферми зі скотарством та свідоме споживання м'яса, тому перевів Отті на VeggieDog grainfree. Через короткий час він помітив чіткі позитивні зміни: свербіж зупинився, Отті переставав розгризати лапи, а вушні інфекції самі по собі почали проходити. Завдяки зменшенню свербіжу настрій Отті також покращився, і він почав проявляти менш агресивну поведінку.

Green Petfood сприяє захисту тварин

На першому місці для нас стоїть харчування собаки. Історія Отті показує, що з нашим вегетаріанським сухим кормом для собак ми можемо допомогти багатьом собакам з непереносимістю корму. Крім того, ми хотіли б використовувати Green Petfood для захисту тварин. Разом з магазином господарчих та косметичних товарів Budnikowsky та Франком Вебером ми розпочали акцію в окрузі Гамбурга: за кожної упаковки у 2 кг, яку продавав Budnikowsky, Green Petfood жертвує 50 центів на францисканський притулок для тварин у Гамбурзі.

  • 5% Neukundenrabatt
  • ab 19 € versandkostenfrei
  • Futterprobe bestellen