Головна сторінка > Корм для собак > Довідник > Гіпоалергенний корм для собак – відмінно для алергіків

 

Гіпоалергенний корм для собак: відмінно для алергіків

Чи Ти це також знаєш? Ти не можеш більше знайти корм, який може їсти Твій собака: він викликає або шлунково-кишкові симптоми (наприклад, діарею, здуття живота), або проблеми зі шкірою (свербіж, висипи, проблеми з хутром). Швидко виникає підозра: Твій собака має алергію.

Але як реагувати? На допомогу – у мого собаки алергія!

Алергія - це реакція імунної системи на фактично не шкідливу речовину. Наприклад, такими речовинами можуть бути рослинний пилок, домашні пилові кліщі, слина бліх або певні інгредієнти в кормі. Коли у Твого собаки проявляються описані симптоми, за ними не завжди має стояти алергія. Інші причини також можуть викликати або посилювати ці симптоми :

  • звичайний стрес
  • паразити (блохи, кліщі, ураження глистами)
  • бактеріальні інфекції
  • ураження грибками
  • органічні захворювання

Але що робити, якщо Твій собака, здається, страждає від непереносимості корму? Щоб поставити діагноз, існує кілька можливостей. Часто ветеринар робить так званий аналіз крові. Наша порада: найбільш надійний спосіб виявити алергію - дієта виключення. В ідеалі її має супроводжувати ветеринарний лікар.

Як працює дієта виключення?

Коли собака страждає алергією, організм реагує на певні білкові структури. З дієтою виключення, Ти тільки даєш своїй собаці ті білки, які вона знає мало або взагалі не стикалася до цього. Одна з можливостей полягає в тому, щоб розробити план харчування з вашим ветеринаром і приготувати їжу для самої собаки протягом певного періоду часу. Інша можливість полягає в тому, щоб згодовувати гіпоалергенний повноцінний корм, подібний нашому гіпоалергенному InsectDog. Повноцінний корм має перевагу в тому, що він добре збалансований, тому Ти можеш бути впевнений, що Твоя собака отримує всі необхідні їй поживні речовини. Як тільки Твоя собака почуватиметься краще, Ти можеш продовжувати використовувати гіпоалергенний InsectDog в якості стандартної їжі. Ви повинні дотримуватися дієти виключення протягом щонайменше восьми тижнів. Для деяких собак потрібно 10-12 тижнів, щоб симптоми помітно зменшилися. За дієти виключення для отримання гарних результатів, потрібно уникати "ласих шматків" для собак, такі, як інші види гранул, ласощі, жувальні продукти, залишки їжі і підгодовування.

Білок комах - розв'язання проблеми Твого собаки

Багато собак з непереносимістю або алергією часто реагують не тільки на один, а на кілька джерел білка. Тому часто нелегко знайти корм для собак, який ваша собака може терпіти. Досі комахи рідко використовувалися як джерело білка. Імовірність того, що ваша собака буде алергічною до нього, досить низька. Наш дієтичний корм для собак InsectDog Hypoallergen не містить інших джерел тваринного білка, крім високоякісного білка комах. Тому він ідеально підходить для собак з харчовою алергією. Рецептура також не містить зерна і базується на картоплі і горохові. InsectDog hypoallergen таким чином підходить для дорослих собак, які страждають від непереносимості їжі. Крім того, комахи також можуть вирішити багато проблем світу.

Безглютеновий корм для собак

Якщо ваша собака має непереносимість зерна, ми пропонуємо гарні альтернативи як InsectDog hypoallergen, так і VeggieDog grainfree. VeggieDog grainfree - це 100% вегетаріанський і 99,99% веганський повноцінний корм для дорослих собак. Рецептура безглютенова і на основі картоплі і гороху.

А найкраще: всі наші продукти сертифіковані німецьким сільськогосподарським товариством як «дуже добре». Для Вас і Вашого чотириногого друга це гарантія найвищої якості - від інгредієнтів до готового продукту.

  • 5% Neukundenrabatt
  • ab 19 € versandkostenfrei
  • Futterprobe bestellen