Головна сторінка > Корм для собак > Довідник > Комахи для собаки? Так! В якості альтернативного джерела протеїну!

 

Комахи для собаки? Так! В якості альтернативного джерела протеїну!

Нашою метою є допомогти разом з InsectDog собакам з непереносимістю кормів. Окрім того, ми хочемо запропонувати Тобі та Твоєму чотирилапому другові корм, який захищає навколишнє середовище за допомогою комах.

Ми усвідомлюємо, що у багатьох комахи спочатку викликають скептицизм, навіть огиду. Чому це так?

Їсти комах? Чи це не табу?

Для багатьох з нас - людей у Західному світі - комахи в першу чергу вважаються «шкідниками». Лише деякі розуміють, що є набагато більше корисних, ніж шкідливих комах. Бджоли дають нам смачний мед і віск, запилюють наші рослини, а багато комах знаходять своє застосування в якості біологічних контролерів шкідників. Але комахи, як їжа для людей, або корм для нашого вірного чотирилапого? Багато людей спочатку відчувають почуття огиди від цієї думки. Але що викликає цю відразу? Відчуття огиди - вроджена емоція. З іншого боку, те, що ми вважаємо огидним, залежить насамперед від нашого культурного оточення та суспільства, в якому ми живемо. Те, що вважається «огидним» у Західних країнах, може вважатися нормальною їжею в інших частинах світу. За даними ФАО, комахи традиційно перебувають у меню близько двох мільярдів людей у ​​всьому світі. За оцінками, більше 1900 різних видів комах використовуються людиною в їжу. Багато видів комах вважаються навіть справжніми "делікатесами".

Є ще багато інших причин, чому ми повинні бути відкритими до комах, як складових нашої їжі та кормів для наших чотирилапих:

Комахи - це добре для клімату

Виробництво звичайного м'яса значно шкодить навколишньому середовищу. Використання комах у наших кормах для собак може зробити значний внесок у захист клімату, оскільки їхнє виробництво є значно безпечнішим для навколишнього середовища. Давайте детально розглянемо це:

  • Парникові гази

Викиди парникових газів на глобальному рівні значною мірою пов'язані з виробництвом харчових продуктів/кормів тваринного походження, незалежно від того, чи вони призначені для споживання людиною, чи тваринами. Виробництво 1 кг яловичини призводить до вивільнення 175 кг парникових газів. Виробництво 1 кг протеїну комахи призводить до вивільнення відносно невеликої кількості - 14 кг.

  • Забруднення ґрунту

Аміак (NH3) вивільняється з екскрементів худоби, зокрема, великої рогатої худоби або свиней. Це також здійснює негативний вплив на зміну клімату і призводить до забруднення ґрунтів та води. У порівнянні з вирощуванням свиней, вирощування комах зумовлює виділення набагато менше аміаку: свині виробляють 1140 мг NH3 на кг ваги; а комахи - тільки 1 мг NH3.

  • Споживання води

У майбутньому доступ до води ставатиме все складнішим: за оцінками організації «Welthungerhilfe» (допомога у світі проти голоду), що у 2025 році близько 3 мільярдів людей страждатимуть від нестачі води. Виробництво м’яса робить значний внесок у загострення цієї проблеми. 1 кг м'яса має так званий «водний слід» (water footprint) у приблизно 15000 літрів у порівнянні з 4000 літрами на 1 кг личинок борошняного хрущака. Витрати води на отримання 1 кг м‘яса - 15000л, а на 1 кг личинок борошняного хрущака - лише 4000 л. Для вирощування борошняного хрущаку потрібно набагато менше води, ніж для великої рогатої худоби, тому що вони є набагато більш стійкими до нестачі води.

  • Використання землі

Виробництво м‘яса та інших харчових продуктів тваринного походження використовує велику площу землі, доступної в усьому світі для ведення сільського господарства. Для того, щоб отримати 1 кг протеїну з яловичини, потрібно, наприклад, в десять разів більше земельної площі, ніж для виробництва 1 кг протеїну комахи з личинок борошняного хрущака.

  • Нестача кормів/продовольства

Оскільки до 2030 року ми повинні будемо нагодувати понад 9 мільярдів людей разом з мільярдами тварин, дефіцит кормів та продовольства буде головною проблемою. Комахи є холоднокровними і тому, у порівнянні зі звичайними тваринами, використовують свій корм набагато ефективніше. У середньому, комахи можуть перетворити 2 кг корму на 1 кг їхньої маси. Велика рогата худоба, з іншого боку, потребує 8 кг корму для утворення 1 кг маси тіла. На додаток до цього, комах дуже легко задовольнити, вони можуть споживати корми з дуже високим вмістом клітковини, які ми, люди, ніколи не змогли б так ефективно використати.

Альтернативне джерело протеїну!

Комахи допомагають захистити навколишнє середовище і водночас добре підходять для годування наших чотирилапих друзів. Корм для собак з протеїном комах щонайменше є таким саме корисним, як і корм для собак зі звичайним м'ясом. Комахи є джерелом не тільки цінного протеїну, але і поживних жирних кислот та мінеральних речовин.

З екологічної точки зору, використання комах у кормах для собак має сенс. Вони споживають менше ресурсів та забезпечують відмінне постачання протеїну. Крім того, комахи є ідеальною основою для гіпоалергенного корму, оскільки в минулому вони рідко використовувалися як джерело білка в кормах для собак. З InsectDog ми пропонуємо рішення для собак з непереносимістю певних поживних речовин. Ми також надаємо відповідальним власникам собак можливість захистити навколишнє середовище.

  • 5% Neukundenrabatt
  • ab 19 € versandkostenfrei
  • Futterprobe bestellen