Головна сторінка > Корм для собак > Довідник > Сталість: Годувати собак та піклуватися про навколишнє середовище

 

Сталість: Годувати собак та піклуватися про навколишнє середовище

На додаток до виняткових та інноваційних рецептів, сталість стоїть в центрі усіх наших дій. При цьому ми завжди запитуємо себе: як ми можемо годувати наших собак стало з екологічного погляду, і водночас відповідно до потреб їхнього виду? Як ми можемо піклуватися про навколишнє середовище і при цьому згодовувати нашим улюбленцям найкраще?

Наші рецепти

З Green Petfood ми хочемо залишити позитивний екологічний слід. Тому ми швидко зрозуміли, що ми хочемо використовувати альтернативні джерела протеїну в нашому кормі замість традиційного м’яса.

Саме тому ми пропонуємо вегетаріанські корми для собак VeggieDog Grainfree та VeggieDog Origin. Це не тільки захищає навколишнє середовище, але й оптимально відповідає потребам собак. Протеїн для наших вегетаріанських кормів отримують з картоплі, гороху та люпину. У пошуках інших альтернативних джерел протеїну ми наштовхнулися на комах: по-перше, вони є дуже сталою альтернативою у порівнянні з багатьма іншими джерелами тваринного протеїну, оскільки їхнє вирощування викликає набагато менше викидів CO2. З іншого боку, вони є ідеальною основою для гіпоалергенного корму, оскільки вони становлять рідко використовуване і високоякісне джерело протеїну в кормах для собак.

Наше виробництво

Ми виробляємо наш сухий корм Green Petfood в прекрасному Оденвальді (Odenwald, Germany). Однак, неминуче, що ми під час виробництва наших продуктів виділяємо парникові гази, такі як CO2. Але ми намагаємося тримати їхній рівень якомога меншим за допомогою різних заходів:

  • Ми виробляємо всі наші продукти виключно з використанням сертифікованої зеленої електроенергії з відновлюваних джерел енергії. Наше споживання енергії порівняно низьке, оскільки ми використовуємо новітні підходи у виробництві.
  • Для будівництва нашого 30-ти метрового дерев’яного висотного складського приміщення ми використовували деревину з регіонального лісового господарства. Навмисно уникаючи у будівництві використання сталевих конструкцій ми зекономили 2100 тонн СО2.
  • Оскільки ми працюємо в першу чергу з регіональними постачальниками, ми можемо зберігати низькі викиди CO2 завдяки коротким транспортним маршрутам.
  • Щоб компенсувати наші викиди CO2б ми саджаємо дерева в рамках окремих екологічних проєктів.

Ми також надаємо великого значення екологічно чистим та сталим матеріалам під час виготовлення наших рекламних продуктів.

Тема сталості настільки важлива для нас, що ми включили її в наш логотип Green Petfood. Дерево, яке представлене відбитком, ілюструє ідею сталості за всіма прагненнями бренду. В той самий час, воно виражає індивідуальний внесок у сталість, який Ти робиш, купуючи продукти Green Petfood для домашніх тварин.

  • 5% Neukundenrabatt
  • ab 19 € versandkostenfrei
  • Futterprobe bestellen