Головна сторінка > Корм для собак > Довідник > Ні м’ясу ?! Чи є здорове вегетаріанське харчування?

 

Ні м'ясу ?! Чи є веганський корм для собак для мого чотирилапого друга повноцінним?

Ти веган? Твоя собака чутлива і не переносить інгредієнти кормів для тварин? Ти надаєш велике значення здоровому і послідовному харчуванню тварин? Є багато причин, чому веганське харчування є правильним для Твого собаки. Не годувати собаку м'ясом -  це можливо! Тож почитай в нашому довіднику про суто рослинну дієту для Твого чотириногого друга.

 • Чому веганська дієта для моєї собаки можлива?
  читати далі
 • Чому я повинен обрати веганський корм для собак?
  читати далі
 • Коли веганський корм для собак особливо рекомендують?
  читати далі

Що таке веганський корм для собак?

Vegan dog food does not contain any animal ingredients
Подібно до людського харчування, термін «веган» використовується, коли корм не містить тваринних інгредієнтів. Це звичайно, в першу чергу стосується м'яса, яке міститься у значній кількості у звичайних вологих і сухих кормах. Проте веганський корм для собак також стосується інших продуктів тваринництва, таких, як молочні продукти. Слід також зазначити, що ці корми не мають стосунку до експериментів на тваринах, генетично модифікованих інгредієнтів і штучних додатків, таких як барвники, консерванти і віддушки

Якщо Ти вирішив самостійно годувати собаці чисто веганські продукти, може статися так, що Твоя собака втратить важливі амінокислоти. З цієї причини високоякісний веганський корм для собак оптимально пристосований до потреб собак і, за необхідності, забезпечений натуральними додатками, так щоб тварини добре харчувалися.

Чому веганська дієта для моєї собаки можлива?

Зрозуміло, що Ти можеш скептично ставитися до веганської їжі. Адже кожен думає про м'ясо відразу як корм для харчування собаки. Як нащадок вовка, це очевидно, оскільки він переважно живиться такими тваринами, як олені, зайці та кабани. Хоча вовки також споживають чисто веганський вміст шлунку своїх вбитих тварин, а ягоди та інші фрукти також є частиною їх дієти, ця дієта далека від веганської. Так чому Ти повинен годувати собаку веганським кормом?

Перш за все, собаки і вовки не тільки дуже відрізняються за своєю зовнішністю і способом життя, але й у своєму харчуванні. Це пояснюється головним чином внеском людини, оскільки собака завжди була на його боці і адаптувала свою життєву поведінку. Тому сьогодні собака, на відміну від вовка, є всеїдна, може їсти і м'ясо, і певні фрукти, і овочі, і зерно. Останнє відрізняє його, особливо від свого пращура, оскільки його прабатько може переварити крохмалисті продукти, такі як пшениця, картопля, рис або кукурудза в обмеженій кількості. Протягом багатьох років генетичні зміни дозволили собакам перетравлювати харчові продукти, що містять крохмаль, внаслідок збільшення розподілу певних ферментів.

З цієї причини Твій собака може також отримувати життєво важливі живильні речовини, такі як вітаміни та мінерали, з альтернативних трав'яних джерел. М'ясо не є обов'язковим у раціоні до тих пір, поки веганський корм для собак оптимізований по поживних речовинах. Тому питання полягає не в тому, чи м'ясо є частиною раціону, чи ні. Набагато важливіше - чи містяться в ньому поживні речовини. Якщо корм для собак має важливі білки, неважливо, чи є вони похідними від джерел тваринного або рослинного білка. Вирішальним є склад амінокислот. Також переконайтеся, що це високоякісні білки, які гарантують, що рослинні білки можуть замінити тваринні білки.

Чому я повинен обрати веганський корм для собак?

 • Рецепти тонко підібрано, щоб забезпечити собаку всіма необхідними поживними речовинами.
 • Інгредієнти ретельно відібрані і поєднані з оглядом на правильне харчування.
 • Якщо деякі мінерали, вітаміни та мікроелементи не покриті рослинними інгредієнтами, вони додаються до веганської корму для собак з додатками природного походження.
 • Нехтування тваринними інгредієнтами береже природу.
 • Випробування доводять, що продукція Green Petfood має високий ступінь переносимості і тому може бути оптимально перетравлена і утилізована. Сюди відносяться горох і люпин, які є легко засвоюваними білками
 • Корм для собак Green Petfood був розроблений дієтологами як повноцінний корм. Тому Тобі більше не потрібно додатково догодовувати собаку.

Примітка: В період хвороби, вагітності, лактації або при інших особливих станах слід звернутися за консультацією до ветеринарного лікаря перед тим як перейти на веганський корм для собак. В інших випадку корм підходить як повноцінний раціон для кожної дорослої собаки.

Коли веганський корм для собак особливо рекомендують?

Свербіж, випадання шерсті, запалення вуха, діарея та блювота - ці симптоми можуть бути попереджувальним знаком того, що Твій собака не здатний переносити їжу або в нього алергія. Кількість чутливих тварин до їжі зростає, і в більшості випадків це відбувається внаслідок зерна або м'яса, що міститься в кормах для тварин. Причиною цього є зернові або м'ясні білки, які можуть викликати різні симптоми у собак. Чи є вони фактично з корму, можна визначити за допомогою так званої дієти виключення. Для цього Твій собака отримує спеціальний корм, який викликає харчову алергію тільки з одним джерелом вуглеводів і білків. Дієту краще робити під керівництвом ветеринара, який також може зробити аналіз крові або обстеження шкіри, щоб знайти причину скарг. Якщо виявлено алерген, Ти можеш перейти на дієту, вільну від нього.

vegan dogfood is suitable for every dog

 • Якщо Твій собака реагує на зернові, Ти можеш дати їй беззерновий корм для собак , який містить альтернативне джерело вуглеводів, наприклад, картоплю або горох замість пшениці, вівса, ячменю тощо.
 • Якщо собака не переносить певний тваринний білок або має алергію на різні речовини, гіпоалергенний корм для собак може бути доцільним. Його композиція розроблена таким чином, щоб вона містила якомога менше,типових алергенів. Для цього Green Petfood використовує рідко використовувані джерела білка. У такому випадку також підходять VeggieDog Grainfree and VeggieDog Origin
 • Якщо Твій собака особливо чутливий до дієти, беззерновий вегетаріанський корм для собак може бути доцільним. За допомогою цього продукту можна одночасно усунути кілька алергенних інгредієнтів. Тому ймовірність того, що Твій собака може споживати саме таку їжу, є дуже високою.

Незалежно від того, чи є корм "беззерновим", "гіпоалергенним" або "легким" - продукти Green Petfood розроблені як повноцінний корм. Тому не потрібно, щоб Ти годував собаку чимось додатковим. Це відіграє важливу роль у випадку розвитку алергії або непереносимості, оскільки навіть невелике згодовування може привести до виникнення симптомів, якщо корм містить алергени.

Завдяки оптимальному вибору та балансу поживних речовин, вегетаріанське або веганське харчування може допомогти багатьом чутливим собакам. Це полегшить їх стан, симптоми зникнуть, а чотирилапі друзі знову отримають щасливе життя. Для гарного життя собаки м'ясо не є обов'язковим!