Головна сторінка > Корм для собак > Довідник > Чому вегетаріанський? – Чи можуть собаки бути вегетаріанцями?

 

Чому Green Petfood пропонує вегетаріанський корм для собак?

Щодо всієї нашої діяльності ми запитуємо себе, як ми можемо діяти стало. На додаток до використання комах у InsectDog, уникнення м'яса також є доброю альтернативою для допомоги у захисті навколишнього середовища. Для виробництва 1 кг яловичини потрібно до 15 000 л води. Однак, для виробництва 1 кг картоплі потрібно лише 1300 л. Згодовуючи своєму собаці вегетаріанську дієту, Ти сприятимеш захисту клімату.

З VeggieDog grainfree та VeggieDog Origin ми пропонуємо Тобі 100% вегетаріанську та 99.99% веганську альтернативу для Твого чотириногого друга. Але зачекай: чи потрібно Твоєму собаці м'ясо?

Чи взагалі можлива вегетаріанська годівля для собак?

Важко позбутися широко розповсюдженого переконання, що собаки є чисто м'ясоїдними. Це правда, що собаки походять від вовків. Однак, у ході еволюції вони пристосувалися до способу життя людей. На відміну від вовків, собаки мають ферменти, необхідні для перетравлення крохмалю. Тому вони можуть легко споживати та перетравлювати рослинні продукти.

А як щодо протеїну? Протеїни є довгими ланцюгами амінокислот. Під час травлення протеїни розкладаються на окремі амінокислоти. Тільки тоді Твій собака може використовувати їх для нарощування м'язів або інших тканин тіла. Саме ці маленькі будівельні блоки потрібні Твоєму собаці. Деякі з цих амінокислот є незамінними для собак і вони повинні отримувати їх з кормом, тому що не можуть виробляти їх ендогенно. Не має значення, чи є окремі амінокислоти похідними тваринного або рослинного протеїну. Важливо лише те, щоб потреби в окремих амінокислотах задовольнялися. Завдяки продуманій комбінації різних рослинних білків, потреби Твого собаки у незамінних амінокислотах покриваються навіть краще, ніж з м'ясом. Тому це взагалі не проблема годувати собаку вегетаріанською дієтою.

Чому 100% вегетаріанський, але не 100% веганський корм для собак?

Нашою перевагою є гарантування того, що Твій собака отримує відмінний набір всіх необхідних поживних речовин, вітамінів і мінералів. Веганський вітамін D3 нестійкий під час виробництва та зберігання. Якщо вітамін розпадеться, він не зможе задовольнити потреби Твого собаки. Дефіцит вітамінів може призвести, серед іншого, до пористості кісток. Тому ми вирішили не використовувати цей елемент у наших продуктах VeggieDog.

Також ймовірно, що дозвіл на його використання в кормах для домашніх тварин буде скасовано в найближчому майбутньому. Для безпечного і повного забезпечення Твого собаки ми використовуємо 30 мкг вітаміну D3 / кг корму. Таким чином, лише 3 частини на мільйон корму не є веганським. Вітамін D3, який використовується для виробництва харчових продуктів, зазвичай готується з тваринного жиру (наприклад, молекули ланоліну (шерстного жиру) або молекули холестеролу). Вівці, від яких походить шерсть, лише стрижуться. Якщо наукові розробки дозволять виробництво повністю веганського продукту з однаковими якісними характеристиками, ми відреагуємо якомога швидше.

Ми знаємо, що тема вегетаріанських кормів для собак часто зустрічається з опором. З точки зору живлення, цілком можна годувати собаку вегетаріанською дієтою. Для цього є також багато екологічних причин.

 

  • 5% Neukundenrabatt
  • ab 19 € versandkostenfrei
  • Futterprobe bestellen