Головна сторінка > Вихідні дані

Імпрессум

Service Provider: foodforplanet GmbH & Co. KG
Adress: Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach
CEO: Benjamin Arnold
Registry entry: Amtsgericht Aschaffenburg, HRA 5192
Vat Number:

Tax Number

DE-283/233/618

202/159/07601

General Partner: phG: foodforplanet Beteiligungs-GmbH
Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach
Location: Kleinheubach
CEO: Benjamin Arnold

 

Registry entry: Amtsgericht Aschaffenburg, HRB 12061
Phone: +49 93 71 940 / 951
Fax: +49 93 71 940 / 5-951
E-mail adress: green-petfood@foodforplanet.de

Відповідає за зміст згідно § 55 абзацу 2 RStV.
Клаус Вагнер, Industriegebiet Süd, 63924 Kleinheubach Ми, як провайдер контенту, несемо відповідальність

за власний контент, який використовується, відповідно до положень загальних законів. Від цих власних змістів слід відрізняти перехресні посилання («посилання») на вміст, наданий іншими провайдерами. Через перехресне посилання ми, таким чином, зберігаємо «чужий контент» готовим до використання. Ми несемо відповідальність за зміст цього чужого контенту лише тоді, якщо ми маємо позитивне знання про нього (це означає навіть незаконний та / або такий зміст, що підлягає покаранню), і технічно можливо і доцільно запобігти його використанню (§5, пункт 2 TDG).

«Посилання» завжди є «живими» (динамічними) посиланнями. Хоча ми і перевірили зовнішній зміст на момент першого встановлення зв’язку, щоб визначити, чи може він зумовити цивільну або кримінальну відповідальність; відповідно до TDG, постачальник контенту, однак, не зобов’язаний постійно перевіряти зміст, на який він посилається у своїй пропозиції, на предмет внесення змін, які можуть наново обґрунтувати відповідальність. Тільки коли буде виявлено або надано інформацію іншими, що конкретна пропозиція, на яку надається посилання, викликає цивільну або кримінальну відповідальність, провайдер скасує посилання на цю пропозицію, якщо це технічно буде можливо і обґрунтовано.

На технічні можливості та обґрунтованість не впливає той факт, що незаконну пропозицію або таку, що підлягає покаранню, можна отримати з інших серверів навіть після того, як доступ був заблокований на нашій домашній сторінці. Усі дані, фотографії та графічні зображення захищені авторським правом. За собою зберігається право на внесення змін та тлумачення помилок.