InsectDog Hypoallergen
Adult

з протеїном з комах


Гіпоалегренний повнораціонний корм для Твого чутливого алергіка, що не містить зернових.
100%
протеїн з комах

в якості джерела протеїну тваринного походження


  Гіпоалергенний


  Беззерновий

 


InsectDog Sensitive
Adult

з протеїном з комах та рисом


Легкоперетравний повнораціонний корм для твого чотириногого.
100%
протеїн з комах

в якості джерела протеїну тваринного походження


  Immune Plus


  Легко перетравний

 


Протеїн комах для зеленого майбутнього

Комахи в кормі для собак? Ось як. В західному світі все іще існує певна відраза по відношенню до комах, хоча вони постійно зустрічаються в раціоні у вже 2 мільярдів людей по всьому світі. При цьому комахи представляють собою високоцінне джерело протеїну для людини та собаки. На додаток до білку першого класу якості комахи пропонують високоцінні жирні кислоти, які підтримують здоровими шкіру та хутро Твого чотириногого. Існують також і деякі інші причини для забезпечення харчування Твого улюбленця кормом на основі протеїну комах.

Просувати вперед стале джерело протеїну майбутнього

В Європі існує все більше людей, які стикаються з цим постачальником білку в людському харчуванні. З урахуванням очікуваного дефіциту продуктів харчування, а також проблем, пов'язаних з навколишнім середовищем, які привносить з собою традиційне утримання продуктивних тварин, комахи слугують джерелом протеїну майбутнього. Читай тут більше, чому комахи є настільки неймовірно добрими для нашої Землі.

Собака з алергією - якщо нічого більше не працює

Непереносимість завжди базується на протеїнових структурах. Деякі собаки реагують практично на все, і тому потребують корму з джерелом білку, яке рідко застосовується. Інколи власник тут обирає кенгуру або страуса. Але ці зайві відбитки на кліматі не потрібні: як щодо високоцінних комах, які також постачають високоцінні жирні кислоти? Напевно їх поки що ніколи не було в мисці твого чотирилапого - поки що!