VeggieDog Grainfree
Adult

з картоплею & горохом


Вегетаріанський повнораціонний корм для Твого чотириногого друга, що не містить зернових.
100% вегетаріанський
99,99% веганський*

*містить 0,01% вітаміну D3 з ланоліну


  Беззерновий


  Трави & плоди

 


VeggieDog Origin
Adult

з червоною сочевицею

Вегетаріанський безглютеновий повнораціонний корм для Твого дорослого волохатого носа.
100% вегетаріанський
99,99% веганський*

*містить 0,01% вітаміну D3 з ланоліну


  Серцева функція

 


Вегетаріанське харчування для собак: враховуючи усі потреби собак, корисне для навколишнього середовища

"Але собаки походять від вовків!". З іншого боку, собаки багато часу розвивалися, пристосовуючись до людського способу життя. У порівнянні з вовками, собаки мають ферменти, необхідні для перетравлення крохмалю. Таким чином, собаки можуть перетравлювати рослинні продукти без проблем. Твоєму собаці потрібен білок, але не обов'язково з м'яса. Наш вегетаріанський VeggieDog, розроблений у відповідності з міжнародними дієтичними вимогами, надає дорослій собаці все, що йому потрібно. Чи знаєш Ти, що найстаріша собака в світі споживала веганську їжу? Ти знайдеш більше інформації про те, як можна застосувати веганську дієту для собак.

Непереносимість тваринного білку

Непереносимість завжди базується на білкових структурах. На жаль, все більше і більше собак реагують на цілий ряд тваринних білків і, таким чином, потребують корму з таким джерелом білку, якого вони ще не знають. Деякі власники собак звертають свою увагу на м'ясо кенгуру або страусів. Але Ти не повинен робити це, враховуючи викид парникових газів: Ти також можеш діяти стало з повністю вегетаріанським кормом для собак!

Корисне для навколишнього середовища

Ти є один із зростаючого числа людей, які свідомо спостерігають за своїм споживанням і здоров'ям? Ти, можливо, навіть вегетаріанець або веган? Ти не хочеш, щоб інші істоти відмовлялися від життя для Твого улюбленця? Науково кажучи, немає ніякої причини, щоб Твоя собака теж не стала вегетаріанцем. Отже, чому б не зробити його справжнім другом тварин? Поряд з етичними міркуваннями, відмова від тваринного харчування також допомагає захистити навколишнє середовище: 1 кг яловичини займає 15000 літрів води для виробництва, наприклад, 1 кг картоплі займає лише 1300 літрів. Звідси випливає, що годування Твоєї собаки вегетаріанським шляхом означає внесок у захист клімату.