Головна сторінка > Чому Green Petfood ?

 

Green Petfood = сталість, інновація & якість

Чи має Твій собака – як все більше і більше його родичів – алергію на тваринні білки у кормі? Та чи є Ти також власником собаки, який захищає навколишнє середовище і ресурси свідомо, ведучи сталий спосіб життя? З Green Petfood ми створили інноваційну та екологічну альтернативу для Вас. Сухий корм для собак лінійки Super Premium – правильний варіант для собак & власників з особливими потребами та екологічною свідомістю.

Наша мета полягає в тому, щоб годувати собак на цьому світі за здоровим та сталим підходом. Ця філософія проходить послідовно через весь процес виробництва кормів – починаючи з вибору інгредієнтів до готового продукту. У цьому сенсі ми можемо вийти за рамки наших власних горизонтів і взяти участь в окремих проектах соціального та екологічного розвитку.

У нашому сухому кормі для собак Green Petfood тільки найякісніші інгредієнти, які ми закупаємо переважно у місцевих німецьких постачальників. Ми ретельно перевіряємо всі вхідні інгредієнти, а також вихідні продукти в нашій власній акредитованій лабораторії. Незалежне товариство DLG TestService дослідило весь асортимент кормів Green Petfood та його виробничі процеси та надало результати тесту з відміткою «дуже добре».

Чи є Твій собака оптимально забезпечений з Green Petfood?

Наші продукти є оптимізованими за поживними речовинами повнораціонними кормами та покривають щоденні потреби Твого собаки. Альтернативні білки гороху, люпину або комах, що містяться в кормі, також захищають травлення Твого чотирилапого друга.

Наш актуальний асортимент продукції пропонує наступні продукти:

InsectDog Hypoallergen – Гіпоалергенний, беззерновий повноцінний корм з протеїном комах, як єдине джерело тваринного протеїну для дорослих собак.
InsectDog Sensitive – Повноцінний корм з протеїном комах, для дорослих собак з чутливим травленням.
VeggieDog Grainfree – 100% вегетаріанський, 99,99% веганський і беззерновий повноцінний корм для дорослих собак.
VeggieDog Origin – 100% вегетаріанський, 99,99% веганський і безглютеновий повноцінний корм для дорослих собак

Вегетаріанство можливо тому, що…

  • у порівнянні з вовками, собаки краще здатні перетравлювати продукти та корми, багаті крохмалем (збільшення утворення ферментів)
  • завдяки розумній комбінації різних видів рослинного білка, собаки потенційно можуть задовольнити свої потреби в поживних речовинах навіть краще, ніж з білком з м’яса
  • собаки розвивалися поряд із людиною тисячі років, що робило їх краще пристосованими до умов життя людини

Чому комахи? Комахи…

  • є ідеальною основою для гіпоалергенної їжі, оскільки вони до цих пір рідко використовуються як високоякісне джерело білка в кормах для собак
  • є дуже сталою альтернативою в порівнянні з іншими джерелами білка тваринного походження, оскільки спосіб їхнього вирощування зумовлює утворення набагато меншого об’єму викидів вуглецю
  • забезпечують собаку не тільки високоякісним протеїном, але і цінними жирними кислотами

Ти хочеш забезпечувати Твого собаку кормом супер-преміум якості та одночасно зробити внесок у захист навколишнього середовища? Тоді Green Petfood – саме для Твого собаки!