Головна сторінка > Чому Green Petfood ?

 

Green Petfood – сталість, інновація та якість

Все частіше сьогодні собаки страждають від алергії на тваринні білки у кормі. Твій песик також зіштовхнувся з цією проблемою?

Або, можливо, ти дотримуєшся сталого способу життя, турбуєшся про захист та охорону навколишнього середовища, раціональне використання природних ресурсів й свідоме споживання і Ти є власником собаки?

В таких випадках здається, що підібрати харчування для свого улюбленця, яке буде відповідати його особливим потребам та переконанням власника – це складно. Саме тому ми створили інноваційну та екологічну альтернативу для Тебе. Green Petfood – сухий корм лінійки Super Premium для собак з особливими потребами й екологічно свідомих власників.

Наша мета полягає в тому, щоб харчування собак було здоровим та безпечним, а нашим основним принципом є сталість. Цю філософію можна простежити послідовно, вона проходить через весь процес виробництва кормів – починаючи з підбору інгредієнтів та до готового продукту. Так, ми виходимо за межі звичного та долучаємося до окремих проєктів соціального та екологічного розвитку.

У нашому сухому кормі для собак Green Petfood ми використовуємо лише якісні інгредієнти, які постачаються місцевими німецькими виробниками. Всі вхідні інгредієнти та вихідні продукти ми особливо ретельно перевіряємо в нашій акредитованій лабораторії. Весь асортимент кормів Green Petfood та його виробничі процеси були досліджені та протестовані незалежним товариством DLG TestService, а результати були оцінені як “дуже добрі”.

Чи забезпечують улюбленця усім необхідним корми Green Petfood?

Наші корми Green Petfood є повноцінними раціонами, оптимізованими за вмістом поживних речовин та повністю покривають щоденні потреби улюбленця.

Наш асортимент пропонує наступні позиції:

InsectDog Hypoallergen – повноцінний гіпоалергенний корм для дорослих собак, що не містить зернових. Протеїн комах у складі – єдине джерело тваринного протеїну.
InsectDog Sensitive – повноцінний корм з протеїном комах, для дорослих собак з чутливим травленням.
VeggieDog Grainfree – 100% вегетаріанський та на 99,99% веганський повноцінний корм без зернових для дорослих собак.
VeggieDog Origin – 100% вегетаріанський та 99,99% веганський повноцінний корм без глютену для дорослих собак.

Чому вегетаріанство для собак можливе? Ось наша відповідь:

  • собаки, на відміну від вовків краще перетравлюють продукти багаті на крохмаль (завдяки більшому утворенню ферментів)
  • особлива комбінація різних видів рослинного білка в певних випадках задовольняє потреби улюбленця в поживних речовинах навіть краще, ніж білком з м’яса
  • протягом багатьох тисяч років собака розвивалась поряд із людиною, що зробило її пристосованою до людських умов життя

Чому комахи?

  • вони є ідеальною основою для гіпоалергенної їжі, оскільки досі їх рідко використовували як високоякісне джерело білка в кормах для собак
  • комахи є надзвичайно стабільною альтернативою в порівнянні з іншими джерелами білка тваринного походження, оскільки спосіб їхнього вирощування зумовлює утворення значно меншого об’єму викидів вуглецю
  • білок комах забезпечує собаку не лише високоякісним протеїном, але й цінними жирними кислотами

Якщо Ти прагнеш забезпечити свого улюбленця якісним кормом та водночас зробити свій внесок в захист довкілля, тоді Green Petfood – це рішення саме для Твого собаки!